Nabízíme skvělý poměr cena/ výkon. Přesvědčte se sami.

CENÍK

Naším cílem je nabídnout Vám širokou škálu profesionálních služeb pro opravu a údržbu oken. Náš ceník je navržen tak, aby Vám poskytl jasné a transparentní informace o cenách a možnostech, které nabízíme. Nezáleží na tom, zda potřebujete opravu, údržbu nebo výměnu oken, jsme tu pro Vás. Pro další podrobnosti a individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat. Víme, že každý má odlišné potřeby či může mít specifické požadavky – i na takové případy jsme připraveni a rádi Vám vyjdeme vstříc, jak jen bude možné.

Cena opravy oken a dveří

2

Služba Cena
Seřízení akční nabídky – do 10 ks křídel – odpovídá bytu 3+1 (platí pouze v Praze a v Ostravě) – neplatí pro AL okna 1550,- Kč
Seřízení AL křídla 250,- Kč
Seřízení PVC křídla 120,- Kč
Seřízení EURO křídla 120,- Kč
Seřízení vchodových dveří 480,- Kč
Seřízení posuvných dveří 600,- Kč
Diagnostika závady 999,- Kč
Hodinová sazba 580,- Kč

Rozumíme, že když nastane problém s okny či dveřmi, ne každý má povědomí o tom, co má dělat. Proto přicházíme s komplexními řešením, která jdou nad rámec standardních služeb. I proto nabízíme například možnost komunikace přes videohovor – 608 610 672. Díky tomu nám můžete okamžitě ukázat rozbité okno a my tak dokážeme identifikovat kování a součásti potřebné k opravě téměř okamžitě. To nám umožňuje připravit se předem, a tím zrychlit celý proces opravy nebo servisu. Naším cílem je nejenom opravit problém, ale také Vám pomoci porozumět, jakým způsobem k problému došlo a jak ho případně předejít v budoucnu.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám nebo zavolejte a my Vám dáme vědět. Dokážeme se poradit i s atypickými okny či dveřmi a vymyslíme řešení na míru Vašim požadavkům. Cenu Vám vždy dáme vědět předem.

Napište nám a my se obratem ozveme

KONTAKTUJTE NÁS

Pro rychlou identifikaci problému můžete do formuláře nahrát fotografii.