Jsme tým zkušených odborníků

O NÁS

Jsme tým techniků a techniček s dlouholetými zkušenostmi, což z nás dělá odborníky na servisy oken a dveří. A jsme na to patřičně hrdí. Naším cílem je poskytovat ty nejlepší služby a přesně tím se naše příběh o nás začíná.

Rozumíme, že když nastane problém s okny či dveřmi, ne každý má povědomí o tom, co má dělat. Proto přicházíme s komplexními řešeními, která jdou nad rámec standardních služeb. I proto nabízíme například možnost komunikace přes videohovor. Díky tomu nám můžete okamžitě ukázat rozbité okno a my tak dokážeme identifikovat kování a součásti potřebné k opravě téměř okamžitě. To nám umožňuje připravit se předem, a tím zrychlit celý proces opravy nebo servisu. Naším cílem je nejenom opravit problém, ale také Vám pomoci porozumět, jakým způsobem k problému došlo a jak ho případně předejít v budoucnu.

Chceme nejen poskytovat prvotřídní služby, ale také osvětlit důležitost rozmanitosti a rovnosti. Věříme, že práce není o genderu, ale o schopnostech a vášni. Máme naši skvělou týmovou rovnováhu, která zahrnuje nejen skvělé techniky, ale také mnoho proškolených techniček, které dokážou úspěšně konkurovat v mužském doméně.

V situacích, kde síla a fyzická náročnost hrají klíčovou roli, máme zde také naše zkušené techniky, kteří zvládnou i ty nejtěžší úkoly. Zároveň však chceme zdůraznit, že v naší firmě platí pravidlo, že ženy nejsou omezeny v žádné části naší práce. Důležité je nasazení, znalosti a kvalita práce.

Naše týmová rozmanitost je naší silnou stránkou. Chápeme, že každý z našich zákazníků má specifické potřeby, a proto se vždy snažíme najít nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás a vaše okna a dveře, ať už potřebujete servis, opravy nebo nějakou úpravu.

Andrea Plašilová

Jedním z našich průkopníků je naše spolumajitelka, Andrea Plašilová. Srdcem a duší v tomto oboru již více než 20 let, její znalosti a odbornost jsou nepřehlédnutelné. Andrea má atesty a hluboké porozumění všem typům kování.

Napište nám a my se obratem ozveme

KONTAKTUJTE NÁS

Pro rychlou identifikaci problému můžete do formuláře nahrát fotografii.